יחד ננצח

אודות מרכז מלכיאלי

הכירו אותנו ואת הדרך שלנו

מרכז מלכיאלי הוא תוצר של מציאת פתרון ודרך חדשה לטיפול ב-OCD וחרדות.

לפני מספר שנים, דפנה מלכיאלי, מנכ״לית המרכז, נכנסה היא עצמה לחיפוש פתרון לחרדות ול-OCD שחוותה במשך שנים, ללא הועיל ומענה באמצעות השיטות ״הקונבנציונליות״, (טיפול פסיכולוגי בעיקר) שניסתה כ-13 פעמים במטרה למצוא פתרון לשחרור והתגברות על החרדה וה-OCD.

בניסיון ה-13 לטיפול (ועם ייאוש קל..) הגיעה למטפל נוסף.

שאמר לה: ״דפנה, OCD לא עובר.
אך טיפול תרופתי יוכל להקל״.

באותו הרגע החליטה שהיא יוצאת לחפש לעצמה פתרון, מפני שלא הסכימה לקבל את הרעיון שכל החיים תהיה נתונה לחסדי החרדה והפחד, תשאר תלויה באנשים חיצוניים ותפספס את החיים שיכולים להיות לה, לולא ה-OCD.

דפנה התחילה לחקור וללמוד עוד ועוד עד שנחשפה לשיטת ה-NLP. משבוע לשבוע עם יישום כלים מהשיטה ובשילוב של חקירה עצמית וניסיון וטעייה בלתי פוסקים, היא סללה עבורה דרך לטיפול ב-OCD בעזרת שיטת ה-NLP

ואכן, מיום ליום ה-OCD הלך ופחת בהדרגה עד שנעלם לחלוטין.

כך לאחר מכן התחילו להגיע לדפנה פניות בבקשה להנחייה בנוגע לטיפול ב-OCD, וכשראתה שעוד ועוד אנשים מוצאים כלים מענה ושחרור בדרך שסללה, החליטה לפתוח קליניקה לטיפול ממוקד ב-OCD וחרדות. תוך זמן קצר, הקליניקה התמלאה ודפנה לא יכלה להמשיך ולקבל אנשים. (בכל זאת, יש 250,000 אנשים בארץ שסובלים מ-OCD ועוד יותר אנשים שסובלים מחרדות..)

דפנה הבינה שהיא צריכה לצרף מטפלות חזקות נוספות שיוכלו להמשיך יחד איתה את העברת הדרך לשחרור חרדות ו/או OCD לאנשים נוספים.

בפינצטה, מבין עשרות מטפלים נבחרו המטפלות בעלות הידע, ההסמכה הייחודיות והערך המוסף הגדול ביותר עבור המטופלים. ואולי הכי חשוב, נבחרו המטפלות שמובילות ומחזיקות יחד עם דפנה את אותה המטרה:

לעזור באהבה, מיקוד ומקצועיות לכמה שיותר אנשים. לנצח את ההתמודדויות שיש להם בפנים בשביל שיוכלו לנצח כל מה שירצו בחוץ.

היום מרכז מלכיאלי מגשים את ״המשימה״ הזו עם עשרות מטופלים כל שבוע, ומעביר עוד ועוד אנשים בגשר אל עבר מקום בו הפחד והחרדה לא מנהלים אותם יותר, המחשבות לא מכווצות אותם יותר, והחיים שלהם – בידיים שלהם ולא תחת חסדי הפחד והמחשבות.

זה מרכז מלכיאלי.

מסלולי הטיפול שלנו

מסלולי הטיפול במרכז מלכיאלי קיימים מעל לשנתיים ומועברים בהנחיית דפנה מלכיאלי וצוות המטפלות המוסמכות של המרכז.

עדויות המטופלים במרכז

אנחנו שומרים על חיסיון המטופלים שלנו, לכן אנו מסתירים את השמות ואת הזהות שלהם ומציגים את הדברים כמו שהם כתבו לנו - אמיתי ומהלב ♡

צרו איתנו קשר

הגיע הזמן שלך לקחת את הצעד ולמצוא מענה ופתרון ממוקד שמתאים לך באופן אישי.

להיות מוכנים לקפוץ למים ולהתחיל טיפול ועבודה רגשית זה לא דבר שמובן מאליו, ודורש מוכנות ופתיחות. חשוב לזכור ש-OCD/חרדות הם לא דברים שנעלמים ועוברים מעצמם וככאלה, דורשים התייחסות וטיפול בשביל שנוכל להתגבר עליהם - ובדיוק בשביל זה אנחנו פה.

לכל שאלה נוספת/פרטים/תיאום התייעצות/תיאום פגישה מוזמנים למלא את הפרטים שלך כאן למטה, ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם האפשרי!