יחד ננצח

טיפול רגשי ומעשי ב-OCD

ללא דרישה לכדורים או טיפולים של שנים
באמצעות פגישות ליווי אישי בשיטת NLP ותוספים טבעיים בלבד

חשוב לזכור שאפשר להתגבר על OCD - גם אם כבר ניסינו CBT, פסיכולוגית וכדורים וזה לא עזר וגם אם אני סובל מזה כבר שנים. זה אפשרי, מיליוני אנשים עשו את זה בעולם וגם את/ה יכול/ה.

״טיפול רגשי הוא מפתח לחופש, תחושת ביטחון ושמחה.
הניצחון על האתגרים הפנימיים שלנו יאפשר לנו לעבור כל מכשול שנחווה בחוץ”

דפנה מלכיאלי, מייסדת מרכז מלכיאלי

אם גם אתם מכירים את המצב הזה שאתה או ילדך, חוזר על פעולות שוב ושוב בלי סוף, סובל ממחשבות מפחידות שמפריעות לו על בסיס קבוע, מרגיש שזה לא הגיוני ובכל זאת מתקשה לעצור, אולי סובל גם מחרדות וכבר לא יודע איך לשחרר את זה, כנראה, שגם אתם פה כי אתם או ילדכם, סובלים מאוסידי.

OCD עלול ליצור: חרדה, פחד, לחץ במהלך היום, תחושה שמשהו לא בסדר אצלי או אצל הילד שלי (למרות שזה לא באמת נכון), המנעויות שהולכות וגדלות מעוד ועוד דברים, תחושת חוסר אונים ופחד שזה לא יעבור.

נעים להכיר, אני דפנה מלכיאלי

ואני התגברתי על OCD

אם זה נשמע לך לא אמיתי, אז כדאי לך לקרוא בקצרה את הסיפור שלי:

הדרך שלי עם OCD החלה בגיל 12-13.

חזרתי עשרות ומאות פעמים על פעולות ומחשבות, והדבר שהכי שיגע אותי - זה שידעתי שהן קיצוניות ולפעמים חסרות היגיון, ועדיין - לא הצלחתי להתנגד ולעצור. הפחד היה גדול מידי.

אנשים מסביבי לא הבינו מה אני עושה. כשהגעתי לפסיכיאטר הוא אמר לי:
"אוסידי לא עובר. אפשר לנסות לקחת כדורים ואולי זה יעזור" הרגשתי חסרת אונים...

לא הייתי מסוגלת לקבל את הרעיון שאחייה ככה לתמיד. וכך גם ההורים שלי חששו שזה ישפיע על העתיד שלי לרעה.

החלטתי לחקור את הנושא לעומק, קראתי כל מאמר אפשרי, התייעצתי עם עשרות מטפלים משיטות שונות, השקעתי מעל 60,000 ש"ח בהכשרות וקורסים, עד שנחפשתי לשיטה שנקראת - NLP.

בעזרת עולם ה - NLP ושיטות שפיתחתי במהלך זמן הלמידה והחקירה, מצאתי לעצמי פתרון והצלחתי סוף סוף להשתחרר מה-OCD ולקבל חזרה את החופש והשליטה.

כשראיתי שאותן השיטות והכלים עובדים ועוזרים גם לאנשים אחרים שליוויתי, הבנתי שהשליחות שלי היא להפיץ את השיטה לכמה שיותר אנשים. וככה לבסוף הקמתי את מרכז מלכיאלי לטיפול ב-OCD.

הרבה פעמים, כשיש OCD ועוברים ממקום אחד למקום אחר שוב ושוב ללא מענה - אנחנו חוששים שזה לא יעבור. אני פה להגיד - שזה יכול לעבור. כי זה לא כמה זמן אני מטפל בזה, זה האם מצאתי את המענה שמתאים לי.

ראיתי את זה על עצמי, ואני רואה את זה שוב ושוב אצל המטופלים אצלנו במרכז.

להתגבר על OCD - זה אפשרי.

אני מבינה בדיוק מה עובר על הילד שלך (או עלייך)

עברתי את הסבל הזה בעצמי, בכל יום, בתור נערה צעירה שסבלה ולא הצליחה פשוט להנות מלגיל ההתבגרות שלה. לא הצלחתי למצוא שקט, לא תפקדתי, התביישתי ופחדתי שה-OCD שלי יתפרץ פתאום בבית הספר וכולם יצחקו עליי.

כאב לי לראות גם את ההורים שלי סובלים מזה, שאין להם מענה לתת לי - למרות שהם כל כך רצו לעזור לי. התסכול שלהם רק הוסיף והחמיר את ה-OCD שלי, לא באשמתם כמובן (כי הם פשוט לא ידעו מה הם צריכים לעשות), אבל בשורה התחתונה? החיים שלי היו סיוט.

השיטה שפיתחתי במהלך השנים, המבוססת על שיטת ה-NLP, הוכיחה את עצמה כמוצלחת ועזרה כבר למאות מטופלים להביס את ה-OCD שלהם אחת ולתמיד.

עכשיו זה הזמן שלך לנצח אותו ולשים סוף ל-OCD.

סיפורי הניצחון שלנו על ה-OCD

הגיע הזמן לנסות משהו אחר

היום, יש מעל 320 מיליון אנשים שסובלים מ-OCD, אחת מהן, הייתה דפנה מלכיאלי, מייסדת המרכז, שסבלה מ-OCD במשך שנים.
כשהיא התגברה עליו (באמצעות אותה שיטה ותהליך שתעבור/י פה) - היא ידעה שהדבר הבא שתעשה הוא קודם כל להפיץ את הבשורה.

אפשר להתגבר על OCD לחלוטין - זה אפשרי.

הדבר הבא שידעה שתרצה לקדם, הוא להעביר באופן אקטיבי בשטח את השיטה, הכלים והדרך שעזרו לה לעבור את ה-OCD בעצמה, על מנת שגם אחרים יוכלו לעבור תהליך דומה משלהם, שיאפשר להם לחזור לחיים נטולי OCD - למה? כי זה אפשרי.

כמובן, לכל אחד יש את הקצב שלו, והתאמות כאלו ואחרות שאנחנו צריכים כאינדיבידואלים. אך בסופו של דבר, אף אחד לא חייב לסבול מ-OCD לתמיד. יש לנו מה לעשות עם זה.

עם התחלת תהליך ממוקד לטיפול ב-OCD ובשילוב התמדה, יישום ואמונה נראה את ה-OCD פוחת יותר ויותר.

ופה אנחנו נכנסים לתמונה!

תהליך הטיפול שלנו הוא ממוקד מטרה: להעלים את ה-OCD לנצח. אין אצלנו דיבורים על תיאוריות, או שיטות פרוידיאניות כאלו ואחרות - אנחנו מתעסקים בפרקטיקה בלבד.

מצד אחד: להרגיע את הסימפטומים ולהתמודד איתם ביום יום ובמקביל לגדוע את השורש ממנו ה-OCD צומח בכלל מלכתחילה.

אז מה אנחנו מציעים?

תוכנית פגישות טיפול רגשי ומעשי יחד עם שילוב תוספים טבעיים בלבד להרגעת ה-OCD

רוגע

חופש

הנאה

חזרה לתפקוד

אני מזמינה אותך לפגישה ראשונית, בה נבנה יחד תכנית מותאמת אישית
לטיפול שמטרתו להרגיע את ה-OCD שלך או של הילד/ה שלך

מלאו עכשיו את הטופס כאן למטה ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם לתיאום פגישת הטיפול הראשונית להתאמת מסלול אישי לטיפול ב-OCD!

לאחר מילוי הטופס, ניצור איתך קשר לתיאום הפגישה, בסופה תהיה לך תכנית טיפול ברורה ומותאמת אישית איך להיפטר מה-OCD אחת ולתמיד.
תכנית הטיפול הזו תעבוד גם עבורך, כמו שהיא עבדה (ועובדת) על מאות מטופלים במרכז מלכיאלי.
גם אם ניסית אינספור שיטות וטיפולים שלא צלחו, גם אם המליצו לך על שימוש בכדורים ואפילו אם חשבת לעצמך שלא ניתן להיפטר מה-OCD והחרדות אף פעם...

אנחנו הולכים לשים לזה סוף.

מה הולך לקרות בפגישה?

היכרות עמוקה
חשוב לנו לעבוד רק עם מי שאנחנו מאמינים שנוכל לעזור לו. אנחנו יכולים לעזור רק למי שרתום ובשל לתהליך, את זה אנחנו מוודאים כבר בפגישה הראשונה.
מיפוי המצב הנוכחי
הבנה עמוקה של נקודת הפתיחה שלנו ושלך, על מנת שנוכל להתאים את התהליך המדויק עבורך להמשך התהליך כולו, במטרה שיענה על הצרכים שלך.
הגדרת מטרות ויעדים
בשלב הזה של הפגישה תוכל לשתף מה אתה רוצה להשיג ולהפיק מהתהליך. אילו תוצאות אתה רוצה לראות. אלו בהמשך ישמשו אותנו כמדד נוסף להתקדמות שלך.
התאמת תכנית
דפנה תתאים עבורך את המטפלת המתאימה ביותר ואת תכנית הפגישות שלך, בנוסף תעביר למטפלת האישית שלך המלצת אסטרטגיה להמשך הטיפול שלך.

יש לך אחריות מאיתנו!

לאחר הפגישה עם דפנה והתאמת התכנית עבורך, אנו ניתן לך אחריות על הפגישה הראשונה בתוכנית שתותאם לך (לאחר הפגישה הראשונית עם דפנה).

זה אומר, שבמידה ולאחר פגישת הטיפול הראשונה החלטת לחכות עוד ולא לעבור תהליך עכשיו, ניתן לך תקבל החזר מלא עבור התוכנית.
לאחר מכן, אין אפשרות לבטל ואנחנו יוצאים לדרך של מחויבות הדדית, הרתמות, ועקביות שנדרשים על מנת למקסם את התהליך.

עוד מסיפורי הניצחון שלנו על ה-OCD

בשונה מהתמודדויות רגשיות אחרות, ברוב מוחלט של המקרים

ה-OCD לא עובר מעצמו.

לכן עד שלא יינתן לו מענה מתאים וממוקד - הוא לא יעבור.

אנחנו פה על מנת להציע לכם טיפול מממוקד מטרה שיוכל לאפשר לכם לנהל, להתמודד להרגיע את ה-OCD ובמטרה לבסוף גם להתגבר עליו.
לחצו עכשיו על הכפתור למטה, מלאו פרטים - ואנחנו נתאם פגישת התאמת מסלול אישי איתך בהקדם!

למי זה מתאים?

למי זה לא מתאים?

שאלות שאולי עלו לך...

NLP היא שיטה שבאה ואומרת: אנחנו לא רוצים להתמקד רק ברובד אחד. אנחנו לא רוצים דגש רק על החלק המעשי, רק על החלק הרגשי או רק על המחשבתי. אנחנו רוצים לקחת את שלושת החלקים האלו בחשבון ולעבוד עם שלושתם וכל זה בצורה שיחתית דרך עבודה שהמטפלת עושה באמצעות השיחה עם תת המודע של המטופלת.

למשל, בחלק המחשבתי אנחנו נרצה לאפשר למחשבות לכוון אותנו לשורשי ה-OCD, נרצה לפצח בעזרת המחשבות שעולות לאדם את עולמו הפנימי ולשפר/לשנות על פי הצורך של המטופל את אותן מחשבות שמטרידות אותו. 

בחלק הרגשי אנחנו רוצים שהמטופלים ידעו לעבוד עם הרגשות שלהם – לא יבהלו מהן, לא ירתעו מהם, לא ינסו להתנגד להם ופשוט ידעו להתייחס אליהם כמו שהם – רגשות, זה האופן שבו תת המודע שלנו מדבר איתנו ומתריע לנו.

למשל, אם אני מרגישה חרדה, תת המודע שלי אומר לי שאני מרגיש חוסר ביטחון – אנחנו רוצים לדעת לנהל את הרגשות האלו, לעבוד איתם, ולהתייחס אליהן גם כמדד לשיפור ולהתקדמות. 

ואז יש לנו את החלק המעשי, החלק המעשי שמגיע יד ביד עם שני החלקים האחרים, הוא הפעולות בשטח: מה לבסוף האדם לומד לעשות שונה, איך בשטח פתאום הוא מתמודד ומרגיש שונה, ומה התוצאות שהוא מפיק.

NLP ו-CBT הן 2 שיטות מאוד שונות. 

המכנה המשותף שלהן, הוא ששתיהן שיטות ממוקדות מטרה. 

בעוד CBT ממוקדת יותר בהיגיון ושינוי התנהגותי – NLP רוצה לתת גם מענה לחלקים השורשיים שלא בהכרח נמצאים על פני השטח כמו ההתנהגות, ועדיין אחראיים על כל החוויה הרגשית של האדם בסופו של דבר.

הסיבה פשוטה: כי אנחנו מתמחים ב-OCD, וב-OCD בלבד.

טיפול ב-OCD זה הדבר היחידי שאנחנו עובדים איתו מהבוקר עד הלילה – בכל יום. בשונה ממקומות או מטפלים רבים אחרים שעושים טיפולים ב-OCD ״על הדרך״.

בעקבות הניסיון הרב שלנו ועל סמך העובדה שהשיטה והגישה שלנו מבוססת על ניסיון אישי של מייסדת המרכז עם OCD, אנחנו לא עושים רק מה שלמדנו. אנחנו עושים מה שנוסה ועבד בשטח, מעיניים של מי שהיה לה OCD במשך שנים והצליחה להתגבר על זה.

התאמת הטיפול נעשית באופן אישי, והמחיר משתנה בין מטופל למטופל ונקבע לאחר הפגישה הראשונית שעלותה 450₪ – בסוף הפגישה הזו תהיה לך תכנית טיפול ברורה ומותאמת אישית.

התשובה על שתי השאלות היא כן.

אם הזום היה מפיק תוצאות פחות טובות מהפרונטלי עבור המטופלים שלנו – לא היינו מוכנים לעשות זום. לכן, זה רק עניין של נוחות אישית, אין הבדל בערך ובתהליך.

אם הגעת עד לכאן

כנראה שאת/ה או הילד שלך סובל מ-OCD, ואת/ה מחפש/ת משהו שיוכל לעזור לו. הגעת למקום הנכון.

לפרטים נוספים ותיאום פגישת הכרות והכנה, מוזמנים ללחוץ על הכפתור ולהשאיר פרטים:

תוכנן ונבנה עם דיוק, מחשבה ומלא אהבה ע"י